Ana Sayfa Etkinlikler IWD Antalya 2018 Konferansı

IWD Antalya 2018 Konferansı

5 min read
0
1
2,835

IWD Antalya 2018 Konferansı, 21 Nisan’da Antalya Bilim Üniversitesinde!

 

Bu yıl Women Techmakers Antalya ekibi tarafından büyük bir heyecanla hazırlanan IWD konferansı #BuildingANewHorizon temasıyla kapılarını açıyor.

Bu sene ilk defa düzenlenen IWD Antalya 2018 konferansı 21 Nisan’da Antalya Bilim Üniversitesi Merkez Kampüsü’nde gerçekleşecek. Katılımcılar 6 oturumda kriptografi, girişimcilik,oyun ve frontend teknolojileri gibi çeşitli alanlarda kendilerini geliştirme fırsatı bulabilecekleri gibi, fuaye alanında sponsor firmalar ile bir araya gelip farklı insanlarla tanışarak eğlenmeye her an devam edebileceklerdir. Ayrıca gün boyu sürpriz hediyelerimiz olacaktır.

Hem maddi katkısı hem de verdiği büyük motivasyonuyla Google etkinlik sponsoru olarak yer alırken, Hotech altın, Bumin gümüş, San TSG bronz, JetBrains ve Robiduck ise hediye sponsoru olarak etkinliği destekliyor. Boyner’den Senior Frontend Developer Filiz Altıntürk, Bind-u şirketinin kurucularından girişimci Ceren Çelik Çetin, ödüllü Recontact mobil oyunu serilerinin yapımcısı, Women in Games Türkiye Kurucusu, Kıraarthane Kurucu Ortağı Simay Dinç, ödüllere doymayan popüler girişim Codela kurucuları Ebru Türün ve Murat Sütunç konuşmacı isimlerden sadece bazıları.

Etkinliğe Kimler Katılabilir?

GDG Antalya ve WTM Antalya ekibinin düzenlediği en büyük etkinliklerden biri olan IWD ’18 etkinliğine Antalya’daki tüm üniversitelerde Mühendislik, İktisat ve İşletme Fakültelerinden öğrenciler, Ar-Ge firma çalışanları, Antalya ve çevre illerdeki teknoloji girişimcileri, lise öğrencileri başta olmak üzere yazılım dünyasına merak duyan kadın veya erkek fark etmeksizin herkes ücretsiz katılabilir.

Etkinlik hakkında detaylı bilgi ve kayıt olmak için https://iwd-18-antalya.firebaseapp.com/ etkinlik web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

GDG ANTALYA NEDİR?

Google Developers Group (GDG), büyük bir tutkuyla Google teknolojileri hakkındaki deneyimlerini paylaşan gönüllü geliştiricilerden oluşan bir topluluktur. GDG Antalya olarak organize edeceğimiz etkinlikler ile amacımız Antalya’nın geliştirici, bilişim ve teknoloji potansiyelini ortaya koymaktır. Diğer bir amacımız da teknoloji ile ilgilenen insanları teşvik etmek ve onlara destek olmaktır.

Ayrıca keyifle okuyabileceğiniz röportajımız: http://selendemir.net/gdg-antalya-ve-wtm-antalya-roportaj/

WTM(Women Techmakers) NEDİR?

Women Techmakers (WTM) daha fazla kadının bilim, teknoloji, mühendislik ve benzeri sektörlerde yer almasını teşvik etmek amacıyla etkinlikler düzenleyen ve Google tarafından desteklenen uluslararası bir topluluktur.

Sosyal Medyada GDG Antalya:

Facebook : https://www.facebook.com/GDGAntalya/
Twitter : https://twitter.com/GDGAntalya
Instagram: https://www.instagram.com/gdgantalya/
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/gdg-antalya/
Slack: https://communityinviter.com/apps/gdgantalya/gdgantalya

Sosyal Medyada WomanTechmakers Antalya ;

https://www.facebook.com/wtmantalya/
http://twitter.com/wtmantalya/
https://www.instagram.com/wtmantalya/
https://www.linkedin.com/company/wtm-antalya/

Woman TechMakes ile ilgili daha fazla bilgi için ;
https://www.womentechmakers.com/

Buna Benzer Yazılar Göster !
Daha Fazlasını Yükle - Muhammet Özcan
Daha Fazla Göster -  Etkinlikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bak Bakalım ?

IEEE YTÜ 16. İLTEK Günleri

“Sadece Derse Girerek Mühendis Olunmaz!” sloganı ile yıllardır profesyonel işle…