Ana Sayfa Etkinlikler IEEE YTÜ 16. İLTEK Günleri

IEEE YTÜ 16. İLTEK Günleri

3 min read
0
6
178

“Sadece Derse Girerek Mühendis Olunmaz!” sloganı ile yıllardır profesyonel işlere imza atan IEEE YTÜ Öğrenci Kulübü; iletişim, bilişim, yazılım, savunma sanayii, elektronik ve telekomünikasyon sektörleri başta olmak üzere gelişen dünyanın trendlerini ve en güncel teknolojik gelişmelerini mercek altına alan, bu sene 16.’sı düzenlenen İLTEK Günleri ile teknoloji dünyasının dev isimlerini öğrencilerle buluşturuyor.

Yıllardır Huawei, Microsoft, Mercedes Benz, Turkcell, Vodafone, Koç Sistem, IBM, Siemens, Yapı Kredi, Aselsan, Havelsan, Tübitak ve daha nice kuruluşun sponsorluğu ve desteğiyle öğrencilere başarılı bir iş hayatının sırlarını veren İLTEK Günleri, bu sene de teknolojinin kalbinin atacağı adres olacak. Internet of Things, 5G, Yapay Zeka, Siber Güvenlik, Savunma Sanayii, Uzay Teknolojileri gibi günümüzün en ilgi duyulan konularının işleneceği paneller, CV bırakmak ve şirketlerle iletişim kurmak için en doğru yer olan online şirket standları, eğitimler ve sürpriz konuklar, hepsi “Türkiye’nin En Büyük Bilişim Etkinliği” nde katılımcıları bekliyor!

Bu yıl pandemi koşulları sebebiyle online olarak gerçekleşecek olan etkinlikte, hiçbir öğrenci etkinliğinde göremeyeceğiniz 3 boyutlu online fuar platformu ve eş zamanlı oturumlar ile kariyerinize yön verebilir, aynı zamanda fuar alanında sponsor şirketlerle tanışıp sorularınızı sorabilirsiniz! 29-30-31 Mart 2021 tarihlerinde gerçekleşecek olan 16. İLTEK Günleri’ni kaçırmamak için @iltekgunleri hesabını takipte kalın!

https://www.ieeeytu.com/

#yeniliğeçevrimiçiol

Buna Benzer Yazılar Göster !
Daha Fazlasını Yükle - Muhammet Özcan
Daha Fazla Göster -  Etkinlikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bak Bakalım ?

Lenze PLC : I/O Modülleri Ekleme

Merhaba Arkadaşlar bu yazımda Lenze PLC’de Input ve Output modüllerini eklemeyi göstereceğ…