Ana Sayfa Etkinlikler Eurasia Airshow

Eurasia Airshow

5 min read
0
1
2,931

Türkiye’nin Hızla Büyüyen Havacılık Sektörü, Eurasia Airshow ile Zirve Yapıyor. Eurasia Airshow, havacılık ve uzay sektörünün lider marka ve sanayilerini bir araya getiriyor. Eurasia Airshow 25-29 Nisan 2018 tarihleri arasında Antalya’ da düzenlenecek.

Asya ve Avrupa arasında doğal köprü görevinde olan Türkiye, Dünya’nın en hızlı büyüyen havacılık pazarlarından birisidir. Son 13 yılda sektör ortamalarının üzerinde gelişen havacılık endüstrisi Eurasia Airshow ile zirve yapacak.Sivil, ticari ve askeri havacılık markaları, üreticileri ve yan sanayi firmaları ile geniş bir katılımcı vizyonu olan Eurasia Airshow katılımcılarının yaklaşık % 70’i yurt dışından gelecek. Eurasia Airshow organizasyonlarının en kritik süreçlerinden biri olan uçuş planlaması ve yönetimi, Solo Türk kurucusu ve ilk Pilotu Murat Keleş yönetimindeki OTAKU tarafından sağlanacak.100 ün üzerinde ülkeden 1,000 in üzerinde uluslararası katılımcı, 150 ve üzeri sivil ve askeri delegasyon katılımı ve 100,000’ nin üzerinde profesyonel ziyaretçi hedeflemektedir.

Eurasia Airshow, uçuş kabiliyetlerini sergileyebilmeleri açısından yeterli altyapıya ve büyüklüğe sahip Türkiye’nin en işlek ilk üç havalimanından biri olan Antalya Uluslararası Havalimanı’nda yapılacak. Antalya Uluslararası Havalimanı içinde toplam 300 bin metrekarelik alanda, 50 bin metrekare kapalı alan, 65 chalet, 100’ü aşkın uçak için statik sergileme alanı bulunacak.Bu ölçekte uluslararası havacılık organizasyonlarının gerçekleştirilmesinde performans kriterleri arasında yer alan teknik ve operasyonel altyapı elverişliliği, askeri uçak teknik gereksinimlerinin karşılanması, yer hizmetleri kapasitesi, eğlence ve alışveriş olanakları, konaklama kapasitesi, ulaşım kolaylığı ve uygun hava şartları gibi koşulların tümünü sağlaması nedeniyle Antalya seçildi. Bu tercihin önemli sebeplerinden bir diğeri de ev sahipliğini yaptığı G20 zirvesindeki uluslararası başarısıdır. Antalya’nın, Türkiye ve dünyanın önemli turizm merkezlerinden biri olması fuara olan ilgiyi ayrıca arttıracak faktörlerden biridir.

EURASIA AIRSHOW, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın himayelerinde, Genel Kurmay Başkanlığı, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Dışişleri Bakanlığı, Milli Savunma Bakanlığı, Savunma Sanayii Müsteşarlığı, Devlet Hava Meydanları İşletmesi, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü ve Türk Havayolları gibi önemli kurumların destek ve işbirlikleri ile gerçekleşiyor!

Bilet almak için : http://www.biletix.com/etkinlik-grup/142328330/TURKIYE/tr

Ayrıntılı bilgi için : www.eurasiaairshow.com

 

Buna Benzer Yazılar Göster !
Daha Fazlasını Yükle - Muhammet Özcan
Daha Fazla Göster -  Etkinlikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bak Bakalım ?

IEEE YTÜ 16. İLTEK Günleri

“Sadece Derse Girerek Mühendis Olunmaz!” sloganı ile yıllardır profesyonel işle…