Ana Sayfa Etkinlikler PeakUp IoT Maker 2017 Programı

PeakUp IoT Maker 2017 Programı

3 min read
0
1
3,264

Fikirlerin var hayata geçirsen müthiş olur diye mi hissediyorsun ama fikirlerini masaya yatırıp uygulamak veya yeni fikirler bulmak için aradığın yeri bulmakta zorlanıyor musun, işte doğru zaman doğru yer. Bunun için bir IoT Maker Programı düzenledik. 1 ay boyunca ofisimizde gerçekleştirilecek proje geliştirme serüveni boyunca katılımcılar mentörler tarafından takip edilip, proje dönemi içerisinde gösterdikleri başarıya göre PeakUp bünyesinde çalışma fırsatı yakalayacaklardır. Detaylar ve başvuru için sayfamıza bekliyoruz : http://peakup.org/initiative/iot/

11 Eylül – 6 Ekim arasında PeakUp İnsan Kaynakları tarafından bir hızlandırma programı düzenlenecektir. Bu program kapsamında katılımcılar Enerji, Perakende, Sağlık, Fabrika & Endüstriyel, Güvenlik & Gözetleme, Akıllı Bina gibi konularda çalışmalar yürüteceklerdir.

Yapmanız gereken yukarıdaki linke tıklayıp formu doldurarak başvurunuzu tamamlamak. 25 Ağustos’a kadar form doldurma işlemini yapmanız gerekmektedir.

Değerlendirme Kriterleri arasında; yenilikçi ve özgün çözüm üretme, uygulama ve geliştirme pratiği ve projenin tamamlanması gibi kıstaslar yer almaktadır.

Kaynaklar ve Workshoplar; Maker’lar, takımlar ve projeler belirlendikten sonra ekiplerin ihtiyaç duyacakları
donanım bileşenleri, servisler vb. PeakUp tarafından sağlanacaktır. Maker’lar, projelerini 1 ay boyunca PeakUp istanbul ofisinde geliştirecekler. Maker’lar, “PeakUp Developer Experience” ekibi üyeleri ile iletişimde bulunup mentörlük anlamında fikir alışverişi içerisinde olabilecekler. Program boyunca haftada bir defa olmak üzere
çeşitli konularda konusunun uzmanları tarafından Workshop’lar düzenlenecektir.

Program süresince katılımcılar mentörler tarafından takip edilip PeakUp’da tam zamanlı çalışma fırsatı  yakalayacaklardır.

Program sonucu projesi en iyi proje seçilen ekibin her bir üyesine IoT seti hediye edilecektir.

 

Buna Benzer Yazılar Göster !
Daha Fazlasını Yükle - Yücel Yılmaz
Daha Fazla Göster -  Etkinlikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bak Bakalım ?

EcubMaker TOYDIY 4in1 3D Yazıcı İncelemesi

Merhabalar, Bugün sizlerle beraber EcubMaker firmasının üretmiş olduğu 4’ü 1 arada (…