Ana Sayfa Bilişim Tehdit Siber Çöküş – Türk Yapımı Hacker Filmi

Tehdit Siber Çöküş – Türk Yapımı Hacker Filmi

3 min read
0
0
4,119

Senaryosu ve bazı görüntüleri hazırlanan Türk yapımı hacker filmi “Tehdit: Siber Çöküş”ün vizyona girmesi için Fongogo’da kampanya başlatıldı.

Dünya genelinde, özellikle bilgisayara ve bilişime meraklı olanların heyecanla izlediği siber alemi konu alan ve milyonlarca dolara çekilen filmler olmasına rağmen ülkemizde şimdiye kadar böyle bir girişim ne yazık ki yapılmadı.

Filmin senaryosuna 2013 yılında başlanmış 14 aydan uzun bir sürede tamamlanmıştır gerekli maddi destek alınabilirse film İlk Türk Yapımı Hacker Filmi olarak Vizyona girecektir . Ayrıca fona destek olan herkese yapım ekibi tarafından Tehdit Filmi ile ilgili t-shirt bardak vb. eşyalar gönderileceğini söylüyorlar.Ufakta olsa herkesin destek vermesi sinemamız hakkında da yep yeni bir konunun ele alınmasına öncülük etmiş oluruz.Bu bağlamda bir hacker’ın dünyasını konu alan Türk yapımı Tehdit: Siber Çöküşadlı film eğer tamamlanabilirse bir ilk olacak. Tamamlanması için ciddi emek harcanan ve önemli bir meblağ harcanan film maddi imkansızlıklar yüzünden yarıda kaldı. Bu durumu çözmek isteyen film yapımcıları, Türkiye’den başarılı bir siber dünyayı konu alan film çıkmasını isteyenler destek versin diye film için kitlesel fonlama sitesi Fongogo’da kampanya başlattılar.

Filmin tamamlanması için ihtiyaç duyulan bütçeye yönelik başlatılan kampanyada aynı zamanda projeye yapılan bağış miktarına göre filmin kupası, tişörtü ve imzalı posteri gibi çeşitli eşyalar hediye ediliyor. Siz de filme destek olmak isterseniz buradan bağış yapabilirsiniz. Filmin teaser’ını aşağıda izleyebilirsiniz;

  • Arduino ile USB Rubberducky Yapımı

    Öncelikle size biraz USB Rubberducky nedir ondan bahsedeyim. Rubberducky, Hak5 adlı kurulu…
Buna Benzer Yazılar Göster !
Daha Fazlasını Yükle - Konuk Yazar
Daha Fazla Göster -  Bilişim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bak Bakalım ?

Lazer İşleme Makinesi Yapımı

Merhaba arkadaşlar,bu projemizde sizlerle birlikte lazer işleme makinesi yapımını göreceği…