Ana Sayfa Otomotiv Pizza Pişiren Kamyon : Zume Pizza

Pizza Pişiren Kamyon : Zume Pizza

3 min read
0
0
2,076

Pizza severler çok iyi bilirler ki pizza soğuk yenmez. Ve söylenen pizzanın kutunun içinde ki buhardan dolayı yumuşaması en düşünülmek istenmeyen durum.Şimdi onları ilgilendiren kısma gelelim.

Bu problemi çözmek isteyen Zume Pizza adlı girişim, kasasında 56 adet özel pizza fırını bulunan pizza kamyonları ise servis yapıyor.  Yani istenen pizza, sıcacık elinize ulaşacaktır. Pizzalar, kamyonda ki yolda pişiyor.

Sırf pizzanın biraz yumuşamasını engellemek için bu kadar çabaya girişmek kulağa saçma gelebilir ancak durum hiç de öyle değil. Sadece ABD’de pizza pazarı 38 milyar dolarlık dev bir sektör.

Bu sektörün yüzde 40’ı dört büyük pizza restoranı Domino’s, Little Ceasars, Papa John’s ve Pizza Hut tarafından kontrol ediliyor. Bu durumda şirket açacak olsanız çok karlı bir dönüşüm olacaktır.

Pizza teslimat kamyonu sadece pizzanın sıcak ulaşmasını sağlamıyor. Yolda pişirme (baked on the way ya da BOTW) tekniği ile Zume Pizza daha az masrafla daha kaliteli pizzalar üretebiliyor. 800 derecelik fırınlarda ulaşmadan sadece 4 dakika önce pişiriliyor. Bu sebeplerden dolayı zamandan, maliyetten ekstra kazanç sağlanıyor. Herhangi bir kimyasal madde katkısı da olmadığı için sağlıklı. Ucuz ve hızlı olması ayrı bir sevindiriyor insanı.

Şu anda hizmet verdiği Mountain View, Kaliforniya bölgesinde oldukça sevilen şirket yakın zamanda çevredeki diğer şehirlere de bu hizmeti sunmak istiyor. Eminim ki şu an pizza severler bu haberi okuyunca çok mutlu olmuştur.

Buna Benzer Yazılar Göster !
Daha Fazlasını Yükle - Reyhan Dursun
Daha Fazla Göster -  Otomotiv

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bak Bakalım ?

Alimex’te Staj Projesi

Merhaba Arkadaşlar, Bu yazımda size Alimex adlı İsviçre kökenli bir firmada yaptığım staj …